čtvrtek 5. července 2018

Meme pořádané Judit.
Jde o to, ukázat knihy, jsme za daný měsíc získaly. Ať už koupily, dostaly darem nebo k recenzi.

Sice se čtením to není žádný zázrak, ale zas můžu říct, že se mi daří držet se při zemi a nákupy omezovat. V květnu jsem dokonce byla na nule a za červen tu mám skromné tři kousky. Určitě bych ráda v tomhle pokračovala, jsem ráda, že se mi počet nepřečtených knih zmenšuje. I když netvrdím, že mě všechny ty novinky nelákají :)

Knihy koupené

Nakupovala jsem v Levných knihách, takže vlastně můžu mít svědomí naprosto čisté. Nadšená jsem ze série Charley Davidson, posledně jsem si brala druhý díl a doufala, že se v LK objeví i zbytek. A teď jsem tam našla zahrabaný jediný kousek prvního dílu, juhúúú. Příště bych prosila ještě třetí a čtvrtý :D

Těší mě, že se v LK začíná objevovat nakladatelství Cooboo, které mám ráda díky jejich YA knihám. Je pravda, že u některých knih si nejsem jistá, ale za těch pár korun si je vezmu ráda. Mám tu první díl série Trochu jiný penzionát, na který jsem hodně zvědavá, i když moc nečekám, spíše opravdu čtení pro mladší čtenáře. Elusion by mělo být sci-fi, které nemusím, ale stejně mě nalákalo, tak uvidíme.

Ostatní

Jako úplně poslední tu mám nádherné dárečky, které jsem dostala od Honzy k výročí. Sice se nejedná o knihy, ale spojitost menší mají. Trička jsou taková klasika, kterou si dáváme snad ke všemu, je to vděčný dárek. A tričko s Grootem je bomba, koukala jsem po něm na e-shopu, takže velká radost. A jestliže je tričko s Grootem bomba, tak vidíte ten hrnek, ze kterého se sápe ruka? Miluji The Walking Dead a hrneček nemá chybu, ten je peckovní. Do sbírky mi přibyla Wonder Woman, kterou mám moc ráda a už se těším, až ji nafotím s nějakou knížkou. Ač jsem fanoušek spíše Marvelu, tak Funko mám samý DC.

Daří se Vám šetřit?
Preferujete DC či Marvel?Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This
autor Charmedka
vydáno 7/05/2018
reakce 10 komentářů
štítky , ,


10 komentářů:

 1. to tricko je bozi :-D a co se tyce knih, ja uz v lk davam velky pozor na to, zda jsou serie vubec dovydane a jestli se mi pripadne zbytek podari jeste sehnat... uz me ty nekomplety nebavi...

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to tričko je naprosto boží. :)) Knihy si užij, doufejme, že najdeš i zbývajcí díly série. :)

  OdpovědětVymazat
 3. To tričko s Grootem je úžasnýýý *__* a jak jsem psala na instagramu tak i ten hrneček TWD :D ten je naprosto famózní :D a Wonder woman samozřejmě taky :)
  Já se mezi DC a Marvelem nerada rozhoduji, každý má něco do sebe a od každého zbožňuju nějakého toho hrdinu :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. To tričko s Grootem je úžasný :) Taky mám jedno, ale tohle je mnohem lepší :) A jak tak koukám, měla bych se zase vypravit na lov do LK :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na Trochu jiný penzionát jsem taky celkem zvědavá - ale to triko je naprosto senzační!

  OdpovědětVymazat