pondělí 26. března 2018

Spisovatel: Alice Clayton
Originální název: The Redhead Plays Her Hand
Série: Zrzka
Díl: 3.
Počet stran: 200
Rok vydání: 2015
Vydání originálu: 2013
Nakladatelství: Mladá fronta
Vazba knihy: Vázaná
Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona.
Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí
bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí.
Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?

Něco ke knize

Muzikál s Grace v hlavní roli sice nekoupil žádný velký sponzor a nedostane se až na velká prkna, ale měl takový úspěch, že se bude točit seriál a Grace je nabídnuta hlavní role. Je to obrovská příležitost a Grace její hvězda jenom vzkvétá. Fanouškovská základna se rozrůstá, ale zároveň je terčem nenávistných útoků, které souvisí s Jackem Hamiltonem.

Ani Jack nezůstává pozadu, je nejhezčím a nejvyhledávanějším hercem, fanynky čekají na každém rohu a Jack přestává svoji slávu zvládat. Navíc mu vadí, že vztah s Grace stále tají a přesto na ni nenechají jeho fanynky a paparazzi nit suchou. Večery tráví po barech s velkým množstvím alkoholu a vše se vymyká kontrole.

Moje hodnocení a dojmy

Zapomeňte na všechno, co jsem psala u předchozích dvou dílů. Třetí a zároveň závěrečný díl je naprosto jiný, hlavní postavy se změnily a příběh se pořádně rozjel.

Grace se výborně rozjíždí kariéra, přesto je stále tou příjemnou, skromnou a hlavně svou. Sice je ochotná pro vysněnou roli udělat hodně, ale ví, kde jsou hranice a kdy nenechá se sebou orat. Otevřeně přiznává svoje problémy, které mívala s váhou a díky tomu si získá spoustu fanynek, které v Grace začínají vidět vzor.

Jak mě Grace ve druhém dílu rozčilovala, tak tady dostala rozum, hodně vyspěla a vše zvládá s přehledem. Jako by byla pro tenhle život předurčena. Naopak z rozumného Jacka se stal arogantní a sobecký ztroskotanec chovající se jak malé děcko, který přestává vše zvládat a nátlak okolí utápí po barech s problematickým kamarádem.

I když Grace s Jackem mají nyní velkou krizi ve vztahu, tak nechybí erotické napětí a spousta sexuálních scén, což je pro Jacka vlastně řešení problémů. Lepší než komunikovat.

Celou sérii jsem si užila, je to příjemná oddechovka a i když jsem četla lepší erotické série a knihy, tak Zrzka rozhodně neurazí. Navíc všechny tři díly jsou poměrně tenoučké, nijak zbytečně natahované, takže je přečtete raz dva.
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This
autor Charmedka
vydáno 3/26/2018
reakce bez komentáře
štítky , , , , , , ,


0 komentářů:

Okomentovat