neděle 24. prosince 2017

A je to tady, Štědrý den! Ač vánoční náladu už mám dlouho, tak tomu přesto nemůžu uvěřit, to opravdu utekl rok?! Vánoce jsou sice svátky pohody a klidu, přesto věřím, že ne vždy tomu tak je a člověk se akorát nervuje. Ani u mě to nebylo jinak, dárky jsem měla nějakou dobu zaseklé kdesi na cestě, těsto na perníčky mi leželo v lednici téměř dva týdny, než jsem vůbec měla čas se na to pečení vrhnout a úklid? Tak ten nezvládám vůbec.

Ale viděla jsem krásná slova na sociálních sítích - Přijde Ježíšek, ne hygiena. Tak ani Vy se nenechte zbytečně rozhodit, že nemáte dokonale uklizeno, nebo napečeno třicet druhů cukroví. Užívejte si tento kouzelný čas, já Vánoce miluji, všechny ty barvy, světýlka, ozdoby, atmosféru a stromeček. Letos máme jedličku a i když je menší, než jsem si přála, tak z ní mám radost

I letos držím naše vánoční tradice, takže hned ráno dorazí kamarádka a jdeme si tradičně sednout do místního pajzlu na kafe a skleničku, kde si předáme dárečky. V hospodě už se na nás také těší :D Zrovna nedávno jsme si říkaly, jak že dlouho tam vlastně chodíme a nedokážeme to ani spočítat, takových osm let to asi bude. Odpoledne zas přijde popřát sousedka, která určitě jako každý rok pozdrží večeři, díky čemuž babičku málem trefí. Tradice se zkrátka musí dodržovat a já se na tyhle těším opravdu celý rok. A na kapra, bože, jakou už na něj mám chuť. Tradičně budu Vánoce slavit na dvakrát, v pondělí s Honzou, takže si ten nádherný čas užiji opravdu co to jde.

Teď už Vám jen popřeji krásné a poklidné prožití vánočních svátku s Vašimi nejbližšími a spoustou pohádek s hromadou cukroví, tohle je pro mě základ Vánoc :D Užívejte si tohoto času a samozřejmě přeji i bohatého Ježíška, ať pod stromečkem najdete to, o čem jste snili. A pravděpodobně budu aktivní na instagramu, tak sledujte..Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This
autor Charmedka
vydáno 12/24/2017
reakce 3 komentářů
štítky ,


3 komentáře:

  1. Ty krásná slova jsem na internetu také zahlédla a hned jsem je bráhovi tumočila, když se mě snažil přemlouvat k tomu, abychom tip top uklidili barák :D Bohužel to neprošlo a včera proběhl velký úklid. Ale dnes už se konečně může jen lenošit, jíst cukroví a koukat na pohádky:)

    Přeji Ti také krásné Vánoce, pohodu s rodinou u stromečku a také mnoho dárečků pod stromečkem. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Krásné prožití Vánoc i tobě :) A s těmi krásnými slovy rozhodně souhlasím, já ráda nasávám tu vánoční atmosféru a je škoda si to kazit stresem :)

    OdpovědětVymazat