Follow Me @Charmedka

08.07.20

Lindsey Kelk - Mezi náma holkama

Spisovatelka: Lindsey Kelk
Originální název: A Girls`s Best Friend
Série: Dívka
Díl: 3.
Počet stran: 296
Rok vydání: 2016
Vydání originálu: 2015
Nakladatelství: BB art
Vazba knihy: Vázaná s přebalem
Nejlepší Vánoce všech dob?
Kdyby se dalo v životě stisknout tlačítko pro vymazání historie, Tess Brookesová by po šesti šílených měsících neváhala. Když se jí naskytne příležitost jet na Vánoce za nejlepší kamarádkou Amy do New Yorku, Tess po té šanci skočí. Je v tom jediný háček: bydlí tam Nick, muž, který jí zlomil srdce.
A zrovna s ní znovu začal mluvit Charlie, jehož tak dlouho potají milovala a pak ho odmítla. Navíc je to nahnuté s její novou kariérou, a když se Tess přihlásí do fotosoutěže, má jen čtyři dny na pořízení soutěžní fotky, co by ji mohla zachránit.


Také jste zvědavé, jak to dopadne mezi Tess a Nickem? Nebo spíše mezi Tess a Charliem? Já tedy nejsem ani v jednom týmu, o to méně v tom Charlieho, ale druhý díl se mi líbil, takže finále na sebe nenechalo dlouho čekat a pustila jsem se do čtení. Hlavně po nějaké době zas série, kterou kompletně dočtu a můžu si ji odškrtnout.

Kniha se odehrává v New Yorku a ke všemu v ten nejhezčí možný čas, na Vánoce. Bohužel té vánoční atmosféry je v knize minimum. Pokud čekáte bílou nadílku, všude světýlka a kouzelnou atmosféru, tak budete docela zklamané, protože ty Vánoce jsou spíše takový malý a nedůležitý detail.

Od druhého dílu mě série docela baví a konečně v tom poznávám tolik oblíbenou Lindsey Kelk. V tomhle dílu se hodně dozvíme o minulosti Nicka a toho, proč se furt tak cuká, což bylo rozhodně zajímavé, ale chvílemi už spíše zdlouhavé a Nick působil jak ukňouraná, raněná holka. 

Ovšem Tess a její přihláška do soutěže se mi hodně líbily. Tato linka dokázala z knihy udělat i docela doják. Je hodně vidět, že postavy dospěly, kor taková Amy, která vždy působila jak nezodpovědný puberťák, tak najednou se z ní stala pracovitá a zodpovědná žena.

Co mě ovšem nejvíce potěšilo, tak setkání s hrdiny ze série I Heart, Angela a Jenny, moc chválím tohle propojení sérií. Určitě ale není potřeba mít sérii načtenou, aby jste pochopila tuhle.

Jak jsem první díl hatila, tak po přečtení celé série můžu doporučit, pokud podobné knihy máte rádi. Neurazí, nenadchne, ale jako oddechovka ideální.

4 komentáře:

 1. Děj zní docela komplikovaně, asi bych musela nejdřív číst první díl, abych pochopila kdo co s kým jak kde :D Ale jako oddychovka to musí být fajn :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě to chce přečíst od začátku, díly navazují :)

   Vymazat
 2. Autorčiny knihy jsou na oddech a odpočinek jako dělané. :) To, že se zde objevují postavy z předchozí série je opravdu velké plus, které se zas tak často nevidí. :)

  OdpovědětVymazat