Follow Me @Charmedka

06.02.20

Měsíční chvástačka - Leden 2020

Meme pořádané Judit.
Jde o to, ukázat knihy, které jsme za daný měsíc získali. Ať už koupili, dostali darem nebo k recenzi.

Jak jsem před nějakou dobou měla radost, že počet nepřečtených knih klesl snad dokonce pod čtyřicítku, tak se mi zas povedlo počet pořádně navýšit a v knihovně čeká kolem šedesátky knížek. Hlavně doufám, že se k většině letos dostanu a bez černého svědomí budu moci kupovat nové, hlavně doplňující série :D

Knihy koupené

Na Luxoru celý leden probíhala opět boží akce 1+3, kterou určitě využila spousta z Vás. Ani já neodolala, i když to byl trošku boj. Když jsem mrkla prvně na web, tak dostupná byla jen jedna kniha, co jsem chtěla. Druhý den se objevily i další, ale neustále se měnilo to, zda jsou skladem, nebo ne, ale povedlo se. Primárně jsem šla po Nimbusu a Sama sebou, abych doplnila série. Přihodila jsem ještě thrillery Do vody a Někdo cizí v domě. Thrillery jsem si v poslední době hodně oblíbila a nemít těch knih tolik, klidně bych si vybrala další.

Pamatujete, jak jsem si posledně stěžovala, že v Levných knihách se objevila série Šepotání, ale druhý díl ihned zmizel? Při návštěvě LK, kam jsem tentokrát šla jen pro dětské omalovánky, jsem na něj narazila, hurá. Sérii mám tedy komplet a těším se, až ji dočtu.

Recenzní výtisky

Jsem vděčná, že i v tomto roce pokračuje dlouholetá spolupráce s knihcentrum.cz, což je vážně milá spolupráce, které si nesmírně vážím. Na recenzi jsem si vybrala YA román Konec, který se odehrává pár dní před koncem světa a knihu má na svědomí Matts Strandberg, který mě loni hodně zklamal, ale tohle se povedlo.

Využily jste akce 1+3?
Co jste si koupily?

10 komentářů:

 1. Mě akce 1+3 nějakým záhadným způsobem unikla... :( Každopádně ke knihám gratuluju, užij si čtení. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem využila akce 1+3. Vzala jsem si thrillery (též Někdo cizí v domě) a pro mamku jednu o květinách. Takže spokojenost. :)

  OdpovědětVymazat
 3. No vidis, ono jen to proste nekdy neni doplnene nebo to jeste nekde najdou ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj, a to mi přitom hledal v počítači dostupnost a nic :)

   Vymazat
 4. I já jsem neodolala nákupu na Luxoru a udělala rovnou dvě objednávky :D Takže osm knížek :D

  Jen koukám, že stejnou máme pouze Sama sebou ostatní totiž už mám :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ono těch knih na výběr nebylo málo, chápu :D

   Vymazat
 5. tuhle akci jsem nějak propásla (ale ještě že tak, taky mám doma spoustu nepřečtených knih:D)

  OdpovědětVymazat