Follow Me @Charmedka

03.10.15

On my wishlist (48)

Meme z tvorby Book Chick City.
Cílem je ukázat každou sobotu pár knih, které bychom chtěly mít ve své knihovně.
Mohou to být knihy nové, staré, nebo knihy, které ještě nevyšly. 
 

Anotace:
Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi.

Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery.

Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití.

Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii.

Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích.

5 komentářů:

 1. Další kniha,která mě zaujala :-D Tolik knížek a tak strašně málo času :/
  Snad se ti dostane do rukou co nejdříve :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle knížku taky vyhlížím v knihovně :) Už aby ji tam měli :D

  OdpovědětVymazat
 3. Články tohoto typu moc ráda čtu.
  O zmiňované knize jsme myslím už jednou slyšela a bylo to v dobrém. Mě anotace moc nezaujala, jsem na trochu jiný typ literatury, ale to rozhodně neznamená, že kniha nemůže být dobrá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sedmilhářky bych také chtěla.
  Obálky knih Liane Moriarty se mi hodně líbí a ani tahle nezůstává pozadu.
  Jednu autorčinu knihu už jsem četla a jsem zvědavá na další, tak to možná bude zrovna tahle :)

  OdpovědětVymazat
 5. u tohoto kousku obdivuji obalky, vzdycky kdyz jdu kolem knih a vidim ji, tak se mi strasne libi a knihu bych brala i jen kvuli ni :-P

  OdpovědětVymazat